गायनमा फड्को मार्दै नेपाल आइडलकी प्रमिला

तराइ संचार
तराइ संचार 838 - पाठक संख्या
1 मिनेट पढ्न लाग्ने समय

काठमाडौं । नेपाल आइडल तेस्रो संस्करणमा यसपटक सज्जा चौलागाईं विजेता भइन् । नेपाल आइडलले महिला विजेता पाउन तेस्रो संस्करणसम्म कुर्नुप-यो । यसरी सज्जा विजेता हुँदा पहिलो संस्करणकी प्रमिला राई निकै खुसी छन् । प्रमिलाको नेपाल आइडल बन्ने ठूलो सपना थियो । त्यतिबेला बैंकर रहेकी प्रमिलाले नेपाल आइडलको यात्रामा आफूलाई उत्कृष्ट सातसम्म पु-याइन् । त्यसपछि उनको यात्रा सकियो । ‘पहिलो र दोस्रो संस्करणमा हामी नारीहरू उत्कृष्ट पाँचबाटै बाहिरिनुपर्दा सायद नारी नेपाल आइडल बन्न सक्दैनन् कि जस्तो लागेको थियो । तर, यसपटक सज्जाले नेपाल आइडलको उपाधि जित्दै हामीमा हौसला बढाएकी छन्,’ गायिका प्रमिलाले सोमबार राजधानीसँग गफिने क्रममा भनिन् । यी गायिकाले आफ्नो नयाँ गीत रूप मेरो… को भिडियो तीन दिनअघि मात्र सार्वजनिक गरेकी छन् । यो गीतको प्रचारका क्रममा राजधानीसँग भेटिएकी उनले यसपटकको गीतमा आफ्नो सौन्दर्यको प्रशंसा गरेको बताइन् । हरेक नारीमा आफ्नै प्रकारको सुन्दरता हुने भएकाले सबैका लागि मिल्ने गीत आफूले बनाएको बताइन् । दर्शकले रुचाइरहेको यो गीतमा गायक प्रताप दाससँग उनी आफैंले मोडलिङ गरेकी छन् ।

शेयर
प्रतिक्रिया
Skip to content