जीतपुरसिमरामा गठबन्धनका उम्मेदवार अग्रपङतिमा

गुरुप्रसाद गौतम
गुरुप्रसाद गौतम 594 - पाठक संख्या
1 मिनेट पढ्न लाग्ने समय

सिमरा । बाराको जीतपुरसिमरामा गठबन्धनका उम्मेदवार अग्रपङतिमा रहेका छन । नेकपा माओवादी केन्द्रका नगरप्रमुखका उम्मेदबार राजन पौडेलले १०६८ मतले अग्रस्थानमा छन भने दोश्रोमा लोसपाका सन्जय साह ७८६ मतका साथ पछयाईरहेका छन ।

एमालेकी सरस्वती चौधरी तेश्रो ५७३ मत ल्याएकी छन् । जितपुर सिमराको २४ नं. वडा र १ नं. वडाको मत गणना भईरहेकोमा वडाअध्यक्षमा दुवैमा काग्रेसको अग्रस्थानमा छ । उपपेयर पदमा गठबन्धनकी मेघा शाही नगरप्रमुखको भन्दा बढी ११२५ मत ल्याएर अग्रस्थानमा छिन । लोसपाका विपी मोक्तान ५८९ मत र एमालेका भोला अधिकारीको ५८३ मत रहेको छ ।

बाराको १५ गाउँपालिकमा शनिबार बिहानदेखि मतगणना शुरु भएको छ । पचरौता नगरपालिकाको ४ वटा केन्द्रको मतदान रद्द भएकोले मतदानपछि मात्र मतगणना हुने जनाईएको छ । बाँकी १५ वटा पालिकाको गणना भई रहेको छ ।

शेयर
प्रतिक्रिया
Skip to content