धमाधम पक्राउ पर्दै बारामा मोटरसाईकल चोरीमा संलग्न

तराइ संचार
तराइ संचार 986 - पाठक संख्या
1 मिनेट पढ्न लाग्ने समय

बारा–बारामा मोटरसाईकल चोरीमा संलग्नहरु धमाधम पक्राउ पर्दै गएका छन् । मोटरसाईकल चोरी नियन्त्रणका लागि प्रहरी सक्रिय बनेसंगै केहि दिनयता ११ जना चोरीमा संलग्न प्रहरी नियन्त्रणमा लिएको छ ।

 दुई महिनाको अवधिमा ३४ वटा चोरीका मोटरसाईकल पक्राउ गर्न प्रहरी सफल भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराका प्रम्ुख प्रहरी उपरीक्षक होविन्द्र बोगटीले बताउनुभयो । दुई महिनाको अवधिमा पक्राउ परेका मध्ये मोटरसाईकल २४ जना धनीलाई बुझाएको छ ।

  मोटरसाईकल चोरी समस्याका रुपमा आएको बताउँदै प्रहरी उपरीक्षक बोगटीले बेरोजगार युवाहरु चोरीका घटनामा संलग्न हुने गरेको बताउनुभयो । उहाँले जिल्लाको एउटा गाउँमा ६१ जना मोटरसाईकल चोरहरु पहिचान भएको र एउटै समुहले एक हप्तामा ६ वटा मोटरसाईकल सम्म चोरी गरिएको पाईएको जानकारी दिनुभयो । उनीहरु सामान्य धरौटीमा रिहा भई पुनः चोरी पेशामा संलग्न हुने गरेका समेत जानकारी दिनुभयो ।

शेयर
प्रतिक्रिया
Skip to content