सामुदायिक अस्पताल अब शहिद हिरालाल स्मृति स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान, अध्यक्षमा न्यौपाने निर्विरोध चयन

गुरुप्रसाद गौतम
गुरुप्रसाद गौतम 940 - पाठक संख्या
1 मिनेट पढ्न लाग्ने समय

निजगढ । बाराको निजगढमा रहेको समुदायमा आधारित प्रसुतीगृह निजगढ सामुदायिक अस्पतालको नयाँ संचालक समितिमा अध्यक्षमा माधव न्यौपाने निर्विरोध चयन भएका छन् । निर्वाचन सम्पन्न गर्न गठित निर्वाचन समितिमा स्थानीय राजनीतिक दलका प्रतिनिधिहरु बीच भागवण्डामा सहमति भएपछि सर्वसहमतिमा समिति चयन गरी आज घोषणा, सपथ तथा पदबहाली गरेको हो ।

संचालक समितिको उपाध्यक्षमा सावित्री भारती, सचिवमा कैलाश तिमल्सिना, सहसचिवमा सरिता राई र कोषाध्यक्षमा भाइकाजी श्रेष्ठ रहेका छन ।

त्यसैगरी सदस्यहरुमा मुकुन्द पौडेल, सीतादेवी रिसाल, समुन्द्र नेपाल, रामबाबु पौडेल र पदेन सदस्य वडाअध्यक्ष रामचन्द्र कटुवाल रहेका छन ।

निर्वाचन समितिका संयोजक डा. शतिस निरौला, सदस्यहरु अम्बिका चौलागाई, शर्मिला विक, र निबर्तमान अध्यक्ष एक बहादुर श्रेष्ठ रहेको समितिले सहमति जुटाएको हो । निर्वाचन घोषणा तथा सपथ कार्यक्रममा नेपाली काग्रेस नगर सभापति नवराज तिमल्सिना, एक बहादुर श्रेष्ठ लगायतकाले मन्तब्य ब्यप्त गरेका थिए ।

साधारण सभाले प्रसुतिगृहलाई शहिद हिरालाल स्मृति स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान नामाकरण गर्ने , अस्पताललाई ५० शैयाको बनाउने , प्राविधिक सहित भेन्टिलेटर सहितको एम्बुलेन्स ब्यबस्था गर्ने , मृगौला डाईलासिस सेवा सुचार गर्न पहल गर्ने, सिटिईभिटिको कक्षा सञ्चालनका लागि पहल गर्ने निर्णय साधारण सभाले गरेको छ ।

शेयर
प्रतिक्रिया
Skip to content