निजगढमा दुई अमृतले चम्काए ब्यापार दुई लाख ७८ हजारको पुरस्कार बितरण,पुरस्कृतहरुको नामावली सहित

गुरुप्रसाद गौतम
गुरुप्रसाद गौतम 493 - पाठक संख्या
1 मिनेट पढ्न लाग्ने समय

निजगढ । बाराको निजगढ निवासी सञ्चालक अमृत तिमल्सिना र अमृत गौतम दुई युवाले निजगढमा करोडौको लगानीमा तीन बर्ष अघिबाट सञ्चालनमा ल्याएको निजगढ सुपर मार्टले दुई लाख ७८ हजार बराबरको पुरस्कार सामाग्री लक्की ड्र मार्फत ग्राहकहरुलाई बितरण गरेको छ ।

स्थानीय सञ्चारकर्मी, स्थानीय उद्योगी लगायतका ग्राहकहरुका माझ लक्की ड्र खोलिएको हो । लक्की ड्रबाट पहिलो पुरस्कार रामशरण सुबेदीले हात पारेका छन । सुबेदीले बासिङमेसिन प्राप्त गरेकोमा मार्टप्रति आभारी रहेको र आगामी दिनमा समेत नियमित ग्राहक बनेर सामान मार्टमै खरिद गर्ने बताउदै अरुलाई पनि नठगिन मार्ट प्रयोग गर्न अनुरोध गरे ।

सुपरमार्टले दशैतिहार अफर अन्तर्गत सामान खरिद गर्ने ग्राहकहरुलाई वितरण गरेको कुपनको चिठ्ठा सार्वजनिक भएको हो । सो अवसरमा सुपरमार्ट संचालक अमृत गौतम र अमृत तिमल्सिनाले आफूहरुले ग्राहकहरुलाई गुणस्तरीय सामग्री र सेवा प्रदान गर्दै आएको बताउनुभयो । सुबेदी जस्तै २८ जना ग्राहकलाई विभिन्न पुरस्कार बितरण गरेका हुन ।

पुरस्कृतहरुको नामावली सहित

 

 

शेयर
प्रतिक्रिया
Skip to content